Ano, řešení je jednoduché

Napsal GVKB (») 23. 10. 2016 v kategorii A, přečteno: 339×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Komplex je složitý nevyřešený problém, který nám psychicky škodí, často se stává to, že starý psychický nemocný ubožák, který konzumuje slivovici a kouří cigarety, má mnoho komplexů, protože má i mnoho problémů, je to potom zakomplexovaný člověk, a pro tyto zakomplexované jedince se používá označení ekonomický komplex.

Psychiatři zjistili, že všechny nevyřešené problémy vycházejí jenom z ekonomiky, a pokud je zde veliké množství ekonomických nevyřešených problémů, dlouhou dobu, tak je subjekt nebo objekt, postižen ekonomickým komplexem. U každého se ekonomický komplex projevuje jinak, někdo začne objímat stromy a pít slivovici, jiný zase dává veliké amnestie, a krade protokolární pera. Jak léčit ekonomický komplex?

Pokusy použít na léčení ekonomického komplexu chemické léky selhali, byli zde i pokusy eliminovat násilně postižené jedince v plynových komorách po milionech, ale i to evolučně selhalo. Je třeba přijít s moderním řešením tohoto ekonomického globálního problému, je třeba vyřešit konečně lidem a národům jejich problémy, a tím se eliminuje ekonomický komplex.

Řešení je jednoduché, dáme lidem do mozků GVKB čipy, napojené na GVKB globální umělou inteligenci, budou zde vše řídit počítače, a lidi budou globálně, jenom inteligentní multifunkční GVKB trouby, na dálkové ovládání. Ano, bude lépe, protože na vaše problémy zde bude GVKB systém, a ty zde budeš na to, abys sloužil od narození do smrti jenom GVKB systému, konečně bude mít každý po celý život jednoho správného pána, a nebude už muset sloužit mnoha chybným pánům, co mají v hlavě ekonomický komplex.

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a dvanáct