Ano, ochráníme konzumní kulturu před bezcitnými jedinci

Napsal GVKB (») 28. 8. 2018 v kategorii A, přečteno: 212×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Není zde dobro a zlo jak si myslí lidi, je zde jenom správně a chybně, podívejme se na násilné eliminování těch, co nesouhlasili s dogmatickou totalitou, kdo chce s idioty v klidu žít musí idiotem i být o tom jsou dogmatické totality. Jak vlastně vzniká taková dogmatická totalita? Je zde princip bezcitnosti, bezcitní jednici se ujmou násilně moci a nastolí dogmatickou totalitu, která funguje jako armáda, ve které je obyčejný voják jenom číslo ve statistice. 
Všimněme si toho, že bezcitní jedinci jsou v kariéristických závodech nejlepší a tak zde získávají rychle a snadno moc a tím i bohatství, následkem jsou konflikty a války, pro pochopení; psychopata, sociopata, devianta, blbce, idiota, blázna, zmrda, kokota, ksindla, atd. je třeba se podívat na jeho dílo, z díla poznáme tvůrce, dílem těchto vadných jedinců je konzumní očistec ve kterém je dobrota žebrota. 
Útoky z 11. září 2001 byly sérií koordinovaných teroristických útoků, které se uskutečnily 11. září 2001 ve Spojených státech amerických. Provedlo je 19 příslušníků militantní islamistické organizace al-Káida. Ti unesli čtyři letadla na komerčních linkách společností American Airlines a United Airlines. Dvě z nich, Let American Airlines 11 a Let United Airlines 175, narazila do věží Světového obchodního centra v New Yorku, zabila všechny lidi na palubě a další uvnitř budov. 
Obě zasažené budovy se následkem vzniklého požáru do dvou hodin zhroutily, zničily blízké budovy a další poškodily. Třetí letadlo narazilo do Pentagonu, sídla Ministerstva obrany USA v hlavním městě USA, Washingtonu, D.C. Čtvrté letadlo se zřítilo po souboji mezi teroristy a pasažéry letadla poblíž města Shanksville v Pensylvánii. Letadlo letělo na Washington, D.C. a spekuluje se, že mělo za cíl zasáhnout Bílý dům anebo americký Kapitol. 
Při útocích celkem zemřelo 2996 lidí včetně 19 únosců. Až na 55 vojáků ze 125 obětí, které zemřely v Pentagonu, byli oběťmi civilisté, pocházející celkem z 90 zemí. V reakci na útoky vyhlásily Spojené státy „válku proti terorismu“, provedly invazi do Afghánistánu a svrhly hnutí Tálibán, které poskytovalo zázemí teroristům z al-Kájdy. Na domácí půdě pak zákonodárci schválili zákon rozšiřující pravomoci zpravodajských služeb. Mnoho dalších zemí také posílilo antiteroristickou legislativu a pravomoci svých bezpečnostních složek. Některé americké burzy zůstaly po útoku uzavřeny celý týden a po svém znovuotevření vykázaly ohromné ztráty zejména v pojišťovnictví a letecké dopravě. Zničení kancelářských prostor způsobilo škodu v řádech miliard dolarů. 
Když se lidi dívali v televizi na to, jak zpravodajství ukazuje tento terorismus v USA tak si mnozí mysleli, že je to reklama na nějaký nový katastrofický film, já jsem si to taky myslel, mozek nedokázal pochopit to, že by něco tak hrozného se mohlo skutečně stát, od té doby se svět restartoval, lidi pochopili to, že je třeba začít se změnami v konzumní kultuře. Je třeba říci, že vymývání mozků pomocí dogmatických dezinformací musí globálně skončit, už bylo dost amatérských chyb, které jsme udělali.
Nestačí měnit povrch, musíme začít měnit to co je pod povrchem, pod povrchem je špína a jde o to, abychom tu špínu eliminovali, tou špínou je bezcitnost, zaměříme se na problematiku bezcitnosti do hloubky a nebudeme už bezcitnost tolerovat nikomu, ten kdo bude myslet a jednat bezcitně, ten pozná, že se mu to nevyplatí, ochráníme konzumní kulturu před bezcitnými jedinci pomocí moderní vědy a techniky. 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.

Komentáře tohoto článku jsou moderovány. Váš příspěvek se zobrazí až po schválení autorem článku.

Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel sedm a dvanáct