Ano, normální lidi zde nikdy nebyli

Napsal GVKB (») 29. 7. 2018 v kategorii A, přečteno: 248×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Strach z toho co neznáme, stvořil svaté náboženství, ve kterém jsou zázraky a dogmata, a potom stvořil strach bezcharakterní politiku, ve které jsou jenom psychicky nemocní lakomí kariéristi. Vše zde jsou příčiny a jejich následky, strach je následkem nedostatku informací, protože pokud nemáme informace tak logicky chybujeme a tím si problémy způsobujeme. 
Setkal jsem se nedávno s tím, že jsem si myslel, že nabíječka 4 baterií AA nefunguje, příčinou byl samolepkou přelepený displej, koho by napadlo, že značkový výrobce nabíječky bude takový idiot, a přelepí displej samolepkou, která bude zákazníky chytře klamat? Schválně jsem se podíval do návodu, jestli je zde zmínka o tom, že je třeba před použitím sundat klamavou samolepku, v návodu žádná zmínka nebyla! 
Lidi dělají chyby, protože mají vymytý mozek, ti co jsou nahoře, vymývají mozky těm, co jsou dole, někteří si mozek vymývají zase pomocí slivovice a cigaret, následkem je to že normální člověk je zde utopie a hledání normálního člověka je marnost a plýtvání časem, normální lidi zde nikdy nebyli a nejspíše zde ani nikdy nebudou. 
Řešení je zde jednoduché, nahradíme lidi za autonomní inteligentní roboty na dobíjecí baterky, a lidi dáme do GVKB masové konzervy společně s drůbežím separátem, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, GVKB robot prezident, bude vyznamenávat GVKB roboty a posledního člověka najdete už jenom v GVKB zoologické zahradě, v pavilonu s opicemi, nahého za nerozbitným sklem.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.

Komentáře tohoto článku jsou moderovány. Váš příspěvek se zobrazí až po schválení autorem článku.

Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtyři a dvanáct