Ano, nikdo není dokonalý a každý jednou dokoná

Napsal GVKB (») 2. 12. 2018 v kategorii A, přečteno: 130×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Jak využít doma optimálně čas? Prioritou je situace, ve které se nacházíme, život je o tom, že vše je v pohybu a jenom smrt a daně jsou jisté. Evoluce nám dala inteligenci a šikovné ruce proto, abychom zde měli výhody a jistoty, neřešte to, co stejně nevyřešíte, nestarejte se o to, co bylo, stejně to už nezměníte, nestarejte o to, co bude, protože o tom nic nevíte, starejte se o to co je dneska a řešte jenom svoje dnešní problémy, nestarejte se o cizí problémy, stejně je nevyřešíte. 
Nevěřte tomu, co jste si neověřili, je zde mnohé co se snaží vás oklamat ve snaze z toho mít užitek. Jak lidi nejvíce doma využívají čas? Lidi doma nejvíce koukají na televizi, nebo spí, taky vaří a jedí, co si uvařili, mladí vzdělaní lidé místo na televizi se dívají na internet, z jejich pohledu je to správné využití času. Když to vše do hloubky rozebereme, tak dospějeme k otázce, čemu dáme protekci, protože díky tomu doma optimálně využijeme čas. 
Každý člověk je jiný a žije v jiném času a prostoru, navíc se vše v něm a okolo něj mění, co bylo včera správné, to je dneska už chybné. Něco jste si naplánovali, ale najednou je zde nečekaná změna a vaše plány jsou k ničemu, koupíte si populární knihu o tom jak správně hospodařit s časem a po přečtení zjistíte, že jste se dozvěděli to, co jste už dávno věděli a čím jste se řídili, kde je chyba? Chyba je v tom, že jste naivní a věříte na zázraky, zázraky jsou jenom v pohádce nebo reklamě, v realitě jsou jenom příčiny a jejich následky, jak si to každý udělá, takové to má, nikdo není dokonalý a každý jednou dokoná.


Komentování tohoto článku je vypnuto.