Ano, když vyhraješ, bude ti lépe

Napsal GVKB (») 24. 4. 2016 v kategorii A, přečteno: 384×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Toužení po výhře proměnilo lidi v psychicky nemocné ubožáky, abychom vyhráli, neváháme k tomu použít; dezinformace, podrazy, zradu, vydírání, mučení, popravování, otroctví, atd. následkem je konzumní očistec. Nežijeme dnešním dnem, žijeme budoucností a minulostí, současnost byla odsunutá jako něco, co není pro nás vůbec důležité. Konflikt je vždy o hodnoty, tam kde nejsou hodnoty, tam nejsou ani konflikty!

Často slyšíme, ty jsi lenoch, že se nestydíš, běž něco užitečného dělat. Užitečné je ale dělat to, co mě dneska přinese užitek, většina naší práce nám dneska nepřinese žádný užitek, a tak se snažíme namáhavé práci vyhnout, a vypadá to tak že jsme lenoši. Následkem jsou mocní a bohatí dozorci co nás kontrolují, a pomocí odměn a trestů, se snaží o to, abychom mnoho profesionálně pracovali, i když nám dneska práce nepřinese žádný užitek.

Těšíme se na; sobotu, neděli, svátky, dovolené, důchod, atd. žijeme tedy pro budoucnost, současnost je pro nás trestem, protože nás neustále někdo mocný kontroluje, a tak máme deprese. Vše začalo v okamžiku, kdy jsme si začali dělat zásoby hodnot, ti co se starali o zásoby hodnot, získávali moc a bohatství, společnost se najednou existenčně pevně uzavřela, a rozdělila na; kategorie, kasty, třídy, atd.

Později vznikli daně a potom peníze, dílo psychické a ekonomické zkázy bylo dokonáno, a z lidí se stali obrazně ekonomičtí galejníci, a když někdo neměl sílu díky nemoci nebo stáří veslovat, tak byl dozorci hozen do moře a zde rychle zemřel. Posledním vynálezem bylo tetování čísel na ruce, a používání plynových komor, kde se nepotřební ubožáci vraždili po milionech.

Máme prý možnost si v demokratickém kapitalismu zvolit svoje správné zástupce, pokud by volby mohli eliminovat vysoké daně a rozdělení na bohaté a chudé, tak se volby okamžitě globálně zakázali! Vše jako obyčejně zase směřuje jistě k veliké světové válce, jde už jenom o to, určit kdo bude proti komu bojovat, a kolik miliónů ubožáků ve válce zemře, proto aby nám všem bylo v budoucnosti existenčně lépe.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.

Komentáře tohoto článku jsou moderovány. Váš příspěvek se zobrazí až po schválení autorem článku.

Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a nula